Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 Empty ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014

Δημοσίευση  ikaria Πεμ 20 Φεβ 2014, 01:08







ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 Empty Απ: ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014

Δημοσίευση  PyroMania1 Πεμ 20 Φεβ 2014, 10:51

Ποιανου ειναι εκπροσωπος ο κ καστανιδης ? των 4000 ??????????????????? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

PyroMania1

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Reputation : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Τόπος : Καλαμάτα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 Empty Απ: ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014

Δημοσίευση  ikaria Παρ 21 Φεβ 2014, 21:39

Για απάντηση προς το συνάδελφο PyroMania1, θα παραθέσω τη ρήση του Γιάννη Τσαρούχη "στην Ελλάδα είσαι ότι δηλώσεις".

Αλλά, συνάδελφοι  PyroMania1 και FIREMAN, αυτό είναι το ζήτημα;
Το αν η Ε.Π.Π.Υ.Ε εκπροσωπεί ή όχι, τους 4.000 Π.Π.Υ;
Να μιλήσουμε με βάση τη λογική;
Η Ε.Π.Π.Υ.Ε εκπροσωπεί τα μέλη της, η Π.Ο.Π.Υ.ΣΥ.Π τους συναδέλφους που είναι μέλη των Σωματείων - μελών της Ομοσπονδίας και το ΠΑ.ΣΩ.Π.Π.Υ (οι Π.Π.Υ κατηγορίας ιδιωτών) τα μέλη του.
Με απλά λόγια, ο καθένας εκπροσωπεί τα μέλη του.
Μου είναι αδιάφορος ο αριθμός των μελών της κάθε συνδικαλιστικής συντεχνίας.
Δεν βλέπετε την πολυδιάσπαση, συνάδελφοι;
Οι μεν εκπροσωπούν τα τάδε συμφέροντα, οι δε τα δείνα και οι άλλοι τα άλλα.
Κάνε μας μόνιμους όλους χωρίς κριτήρια ο ένας, κάνε μας μόνιμους εμάς που έχουμε τα κριτήρια ο δεύτερος, κάνε μας μόνιμους εμάς που μπήκαμε με πυροσβεστικά κριτήρια ο τρίτος.
"Πρώτα εμάς τους 600 και μετά τους άλλους", ζητάνε οι Π.Π.Υ κατηγορίας ιδιωτών.
"Με την ημερομηνία και τη σειρά αποφοίτησης", αντιπροτείνει η Ε.Π.Π.Υ.Ε.  
Και τρίβει τα χέρια της η εξουσία.
Βούτυρο στο ψωμί της.

Το διαίρει και βασίλευε σε όλη του τη μεγαλοπρέπεια!!!

Και μετά, απειλούμε με κινητοποιήσεις.
Ποια κινητοποίηση, συνάδελφοι;
Των ιδιωτών, των χωρίς κριτήρια, των με κριτήρια του 3938, των εποχικών;
Κινητοποίηση - σκορποχώρι;

Δεν βλέπετε τη φθίνουσα πορεία;
Από τα 35 σωματεία - μέλη, φτάσαμε στα 21.
Από τους 180 σύνεδρους, φτάσαμε αισίως στους 98.

Άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη, που λέει και το τραγούδι.

Και προαναγγέλλεται από το συνάδελφο FIREMAN (αλλά και από - εδώ και χρόνια αποχωρήσαντα - πρώην συνάδελφο), η ίδρυση "νέας Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Π.Π.Υ".
Και άλλη διάσπαση!!!

Με ποιο σκοπό;
"...θα ενώσει όλους τους Π.Π.Υ με κοινό σκοπό την πλήρη αποκατάσταση τους είτε τμηματικά είτε στο τέλος  της πενταετίας  ενώ θα τους φέρει συγχρόνως και πιο κοντά στο να γίνουν άμεσα Πυροσβεστικό προσωπικό με ΙΣΑ δικαιώματα".

Και για πότε η ίδρυση της;
Είχε προαναγγελθεί, για μετά το συνέδριο.

Αναρωτιέμαι, πως θα επιτευχθούν οι στόχοι της νέας Ομοσπονδίας;
Ήδη το σ/ν συζητιέται στην επιτροπή της Βουλής.
Οι συνδικαλιστικοί φορείς των Π.Π.Υ έχουν καταθέσει τις προτάσεις τους.
Το σ/ν πάει προς ψήφιση.

Πως λοιπόν θα μπορέσει να γίνει κάποιου είδους παρέμβαση, όταν όλα κρίνονται (αν δεν έχουν ήδη κριθεί) αυτές τις μέρες;
Τι να πω...

Το μόνο σίγουρο είναι πως όλα αυτά δεν εξυπηρετούν τους εργαζόμενους.
Το αντίθετο μάλιστα...
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 Empty Απ: ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014

Δημοσίευση  ikaria Κυρ 23 Φεβ 2014, 15:49

Η ιστορία (σαν φάρσα) επαναλαμβάνεται.
Όπως ακριβώς το 2008 και το 2011.

Και μετά σου λέει ο άλλος, τα παθήματα να γίνονται μαθήματα...

Αυτός ο τόπος (σαν τρόπος σκέψης και νοοτροπίας) δεν αλλάζει με τίποτα.

Αλλά δυστυχώς, θα έρθει η ριμάδα η ώρα και η στιγμή που θα πείτε ξανά "είχε δίκιο ο Ikaria".

Μόνο που τότε δεν θα έχει γυρισμό.

Έτσι για να γουστάρω, τα γράφω.
Ίσως από κάποιου είδους διαστροφή, ίσως από κάποιου είδους βίτσιο.

Ας μας πούνε οι εργατοπατερούληδες που μπαίνουν καθημερινά σαν τους μπανιστηρτζήδες εδώ μέσα, ας εξηγήσουν στους συναδέλφους:

* Ποιοι και πότε θεμελιώνουν συνταξιοδοτικό δικαίωμα;
* Με πόσα ένσημα;
* Σε ποια ηλικία;
* Σε ποιο φορέα;
* Πόση σύνταξη θα πάρουν;

Οι προτάσεις είναι για τη μονιμοποίηση κάποιων που έχουν τα κριτήρια, είτε του 3938/2011, είτε διευρυμένα.
Ας μας πουν επιτέλους:
Τι στα κομμάτια θα απογίνουν οι συνάδελφοι που δεν πληρούν τα κριτήρια μονιμοποίησης;

Πως γίνεται από τη μια να μιλάνε οι εργατοπατερούληδες μας για το σταμάτημα της τριχοτόμησης, από την άλλη να ζητάνε για όσους δεν πληρούν τις προϋποθέσεις για μονιμοποίηση, να παραμείνουν ως Π.Π.Υ στο Π.Σ και για τους εποχικούς συμβασιούχους να παραμείνουν (με ποια άραγε εργασιακή σχέση) 6 μήνες στο Π.Σ και 6 μήνες στην πολιτική προστασία;

Θα ευαρεστηθεί άραγε κάποιος από τους εργατοπατερούληδες και τις εργατομητερούλες μπανιστηρτζήδες να απαντήσει  στα απλά και σαφή ερωτήματα που βάζω;

Δεν έχετε, την ηθική (έστω) υποχρέωση να εξηγήσετε με απλά λόγια στους συνάδελφους, ποιους περιλαμβάνουν οι προτάσεις σας;
Δεν μπορείτε από τη μια να διαπραγματεύεστε το μέλλον 4.000 συναδέλφων και από τη άλλη να μην αναφέρετε ποιους αφορούν οι προτάσεις σας.

Υ.Γ 1
Σας ικανοποίησε συνάδελφοι αυτό το θέαμα στην επιτροπή;
Σας ικανοποίησε αυτό η τριχοτομημένη συνδικαλιστική  εκπροσώπηση;

Δεν είναι τουλάχιστο γελοίο, από τη μια να ζητάτε να σταματήσει η τριχοτόμηση του προσωπικού και από την άλλη να υπάρχει τριχοτόμηση στους συνδικαλιστές;

Εδώ δεν μπορείτε να βάλετε μια τάξη στα αιτήματα και στις διεκδικήσεις των συναδέλφων μας κι έχετε το θράσος (γιατί περί θράσους πρόκειται) να ζητάτε να βάλετε τάξη στο Πυροσβεστικό Σώμα;

Οι άλλοι (πανελλαδικό σωματείο Μεγάρων) πανηγυρίζουν που τάχα μου, οι προτάσεις της Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ, συγκλίνουν με αυτές της Ομοσπονδίας!!!

Ποιες, συνάδελφοι;
Στο να μονιμοποιηθούν αυτοί που έχουν τα κριτήρια κι ακόμη παραπάνω από 40 χρονών;
Και οι άλλοι;
Αυτοί που δεν θα μονιμοποιηθούν;

Οι προτάσεις της Ε.Α.Π.Σ;
Μια από τα ίδια!!!
Διαπίστωση πως η τριχοτόμηση του προσωπικού είναι "εγκληματική".
Πρόταση;
Για πόσους;
Για ποιους;

Δένδιας στην εκπομπή του Χ"νικολάου: "Πρόβλημα το τριχασμένο προσωπικό".
Πρόταση;
Η ομογενοποίηση χωρίς λεφτά!!!
Η εξίσωση καθηκόντων.

Δεν καταλαβαίνετε συνάδελφοι, πως το πρόβλημα των Π.Π.Υ δεν είναι το καθηκοντολόγιο;
Δεν καταλαβαίνετε πως το ότι οι Π.Π.Υ δεν εργάζονται νύχτες, Κυριακές και αργίες δεν είναι θέμα καθηκόντων;
Δεν καταλαβαίνετε πως δεν είναι θέμα μισθολογίου, ενιαίου ή ειδικού;

Δεν καταλαβαίνετε πως το μόνο πρόβλημα που έχουν οι Π.Π.Υ είναι στα χρήματα για να εργαστούν Κυριακές, γιορτές και αργίες;

Δεν υποψιάζεστε πως τα πράγματα πάνε αλλού από εκεί που θέλετε ή ελπίζετε να πάνε;

Γιατί όταν ακούτε τον Δένδια ή τους άλλους να μας λένε πως δεν μπορεί να συνεχιστεί η ιστορία με την τριχοτόμηση και την ομογενοποίηση, περιμένετε να μονιμοποιηθούν όλοι;
Δεν θυμάστε το Γιωργάκη το ζαβό, που είχε πει παραμονές εκλογών, πως θα τακτοποιήσει τα stage;
Τρέχαν οι stage- άδες και ψήφιζαν δαγκωτό το ζαβό και τα πράσινα άλογα!!!
Το αποτέλεσμα;
Πείτε μου σας παρακαλώ, τι απέγιναν οι stage -άδες;

Αν έχουν έστω και την παραμικρή ευθιξία, ας απαντήσουν οι εργατοπατερούληδες και οι εργατομητερούλες.

Υ.Γ 2
Αγαπητέ, το λογότυπο του φόρουμ στα βίντεο (στην προκειμένη περίπτωση) αλλά και στα έγγραφα (σε παλιότερες περιπτώσεις) δεν έχει να κάνει με κανενός είδους αποκλειστικότητα.
Πως θα μπορούσε να είναι αποκλειστικό κάποιο έγγραφο ή βίντεο, όταν είναι δημόσιο;

Το λογότυπο του φόρουμ αγαπητέ, το βάζω επειδή είσαστε κλέφτες και δεν σέβεστε τη δουλειά και τον κόπο του άλλου.
Επειδή δεν τηρείτε ούτε καν τους στοιχειώδεις κανόνες δεοντολογίας.
Γι' αυτό βάζω το λογότυπο και για κανένα άλλο λόγο.

Για το θέμα των βίντεο ειδικά, δεν σας είδα να έχετε ανεβάσει το παραμικρό από τη συνεδρίαση της επιτροπής, μέχρι που τα ανέβασα στο φόρουμ.
Και πως να ανεβάζατε, αφού δεν υπήρχαν τα βίντεο στο site της Βουλής;
Και ούτε θα υπήρχαν, αν δεν έπαιρνα τηλέφωνο από το πρωί μέχρι το μεσημέρι, για να επισημάνω στους "αρμόδιους" πως είχαν κάνει μακακία στο upload των πρακτικών.
Και γιατί σας ενοχλεί το λογότυπο του φόρουμ;
Επειδή με αυτό τον τρόπο σας αναγκάζω να σεβαστείτε τις πάνω από 3 ώρες δουλειάς μου,  για να τα επεξεργαστώ και να τα ανεβάσω;
Επειδή αναγκάζεστε να μπείτε στη διαδικασία να μη τα βρείτε έτοιμα;

Στη δουλειά μου και στον κόπο μου, επιτρέψτε μου να είμαι αφέντης εγώ...

Υ.Γ 3
Και επειδή η διαχειρίστρια (και λοιπές ιδιότητες) ασχολείται τελευταία με τον Σαχινίδη του ευαγούς ιδρύματος Ε.Σ.Ε.Π.Α, της αφιερώνω τις παρακάτω φωτογραφίες από την επίσημη ιστοσελίδα "Ελληνική Βασιλική Οικογένεια" (τρομάρα τους) και το μαγαζάκι "Ίδρυμα Άννα Μαρία" (ξανά τρομάρα τους) εδώ

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 N9gj

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 Z0xp


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ikaria στις Πεμ 27 Φεβ 2014, 21:36, 1 φορά
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014 Empty Απ: ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ 13/2/2014

Δημοσίευση  ikaria Πεμ 27 Φεβ 2014, 21:25

FIREMAN έγραψε:Ακόμη δεν έχω καταλάβει συνάδελφε ikaria τον λόγο που ενώ γράφεις μια ανάρτηση-απάντηση κάτω από την δικιά μου ανάρτηση στο δεύτερο υστερόγραφο σου αναφέρεσαι αόριστα:

ikaria έγραψε!
<<Υ.Γ 2Αγαπητέ, το λογότυπο του φόρουμ στα βίντεο (στην προκειμένη περίπτωση) αλλά και στα έγγραφα (σε παλιότερες περιπτώσεις) δεν έχει να κάνει με κανενός είδους αποκλειστικότητα.
Πως θα μπορούσε να είναι αποκλειστικό κάποιο έγγραφο ή βίντεο, όταν είναι δημόσιο;
…………………………………………………………………………………………………………………………………………>>
.
Συνάδελφε FIREMAN, δεν καταλαβαίνεις πως δεν αναφέρομαι σε εσένα στο Υ.Γ 2;
Τι μπορεί να οδηγήσει τον οποιοδήποτε στο συμπέρασμα πως αναφέρομαι σε εσένα;
Το όσα γράφω στο Υ.Γ 2 έχουν να κάνουν με τα όσα έχεις γράψει;
Έχεις γράψει τίποτα σχετικά με βίντεο, λογότυπα και αποκλειστικότητες;
Δεν καταλαβαίνεις εσύ ή οποιοσδήποτε από τα "συμφραζόμενα", πως δεν απευθύνομαι σε εσένα;
Ναι, αναφέρομαι αόριστα και χωρίς να κατονομάζω τον παραλήπτη του Υ.Γ 2.
Αυτός, είμαι σίγουρος πως κατάλαβε.


FIREMAN έγραψε:Στο συγκεκριμένο κομμάτι και τα παρελκόμενα του όπως και στην ανάρτησή σου ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΓΕ ΨΕΥΤΗΣ; στην κατηγορία Διάφορα αναφέρεσαι στον διαχειριστή του μπλογκ fireman5etous.
Ένας που διαβάζει την ανάρτησή σου και δεν ξέρει το πιθανότερο είναι να φανταστεί ότι το μέλος του φόρουμ Fireman είναι ο fireman5etous.
Προσωπικά εάν είχα δικό μου μπλογκ δεν θα καθόμουν να κάνω 277 αναρτήσεις, στατιστικές, έρευνες κλπ με εκατοντάδες ώρες εργασίας  για να τις αναρτήσω σε άλλου διαχειριστή μέσο ενημέρωσης.
Εδώ τώρα τι απάντηση να δώσω και τι να σχολιάσω συνάδελφε FIREMAN;

Την απάντηση τη δίνεις από μόνος σου:
"...στην κατηγορία Διάφορα αναφέρεσαι στον διαχειριστή του μπλογκ fireman5etous."

Αφού λοιπόν αναφέρομαι στο διαχειριστή του μπλογκ  fireman5etous, τι άλλο πρέπει να κάνω;

Να απολογηθώ επειδή κάποιος που ενώ διαβάζει "διαχειριστή του μπλογκ fireman5etous" μπορεί να φαντάζεται πως αναφέρομαι σε εσένα;
Να απολογηθώ για το αυτονόητο;

Παρακαλώ πολύ, μην δημιουργούμε θέματα εκεί που δεν υπάρχουν.

Από εκεί και πέρα η αποκατάσταση μου από το διαχειριστή του μπλογκ θεωρώ ότι έγινε, κατόπιν των όσων εκείνος αυτόβουλα έγραψε.

Βέβαια, υπάρχει ένα ζήτημα που εδώ και πάρα πού καιρό το έχω αναφέρει:
Ο οποιοσδήποτε έχει κάποιο πρόβλημα και θέλει να τοποθετηθεί, δεοντολογικά οφείλει να τοποθετηθεί εδώ.
Το φόρουμ ήταν, είναι και θα είναι ελεύθερο στο διάλογο και στην ανταλλαγή απόψεων.
Το να γράφεται κάτι στο φόρουμ και τα σχόλια να γίνονται σε άλλα μέσα, είναι (εκτός των άλλων) αντιδεοντολογικό.
Το ίδιο και για τα ερωτήματα που τίθενται κατά καιρούς (και) από τον μπλόγκερ προς τα μέλη του φόρουμ.

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια στο θέμα, καθώς θεωρώ πως πρόβλημα μου δεν είναι ο κάθε συνάδελφος και το τι γράφει για το πρόσωπο μου.
Πρόβλημα και μέλημα μου ήταν, είναι και θα είναι η εργασιακή αποκατάσταση του συνόλου των συναδέλφων καθώς και η καλυτέρευση των συνθηκών εργασίας μας.
Όποιος μπορεί να το καταλάβει, το κατάλαβε.

Βέβαια, όταν δέχομαι επιθέσεις σε προσωπικό επίπεδο και θίγεται η τιμή, η αξιοπρέπεια και η υπόληψη μου, από εδώ και στο εξής θα εξαντλώ κάθε νόμιμο δικαίωμα για να τα υπερασπιστώ.

Υ.Γ

FIREMAN έγραψε:Τώρα ως προς την συγγνώμη που σου ζητάει στο μπλογκ του ο fireman5etous για όσα σου έσυρε εφόσον δεν κατεβάζει αυτά που έχει γράψει και πρώτα από όλα το βιντεάκι, προσωπικά την θεωρώ υποκριτική
Συνάδελφε  FIREMAN, προφανώς αναφέρεσαι για το βίντεο με τον τίτλο "* Απόδειξη του ότι δεν πρέπει ποτέ να διαφωνείτε με έναν ηλίθιο... *"  εδώ.

Δεν μπορώ να το συνδέσω (νομικά) με το πρόσωπο μου και τα όσα είχε γράψει ο συνάδελφος διαχειριστής στην επίμαχη ανάρτηση του.
Η επίμαχη ανάρτηση έχει κατέβει και αυτό μου φτάνει.


Και πάλι θα αναφέρω πως δυστυχώς έχουμε πολύ σοβαρότερα θέματα να ασχοληθούμε.
Ας ασχοληθούμε επιτέλους με αυτά και μόνο...

Τα ζητήματα που είχα βάλει στην ανάρτηση μου παραμένουν εδώ

Θέματα εργασιακής αποκατάστασης, θέματα τριχασμένης συνδικαλιστικής εκπροσώπησης, θέματα, θέματα, θέματα.
Αναθέματα...

Κι εμείς καθόμαστε και ασχολούμαστε, να μην πω με τι.

Επιτέλους συνάδελφοι, ασχοληθείτε με αυτά.

Έχουμε την πολυτέλεια πείτε το, ευθύνη πείτε το, όπως θέλετε πείτε το να διαχειριζόμαστε ηλεκτρονικά μέσα που απευθύνονται στη συντεχνία μας.
Ας πάψουμε επιτέλους να είμαστε αναδημοσιευτές εγγράφων.
Ας κάνουμε προτάσεις, διάλογο, ας καταθέσουμε δημόσια τις θέσεις τις δικές μας, ας δώσουμε το χώρο στους συναδέλφους να καταθέσουν τις δικές τους.
Ας δημιουργήσουμε τις συνθήκες που θα κάνουν τους συναδέλφους από απαθείς και αδιάφορους παρακολουθητές σε ενεργούς, υπεύθυνους και προβληματισμένους εργαζόμενους.
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης