Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΥΓΝΩΜΗΣ

Πήγαινε κάτω

ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΥΓΝΩΜΗΣ   Empty ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΥΓΝΩΜΗΣ

Δημοσίευση  gramsi Τετ 25 Απρ 2018, 12:40

Επειδή στη στη τελευταία μου απάντηση στο καταραμένο θέμα 450 ππυ απόφοιτοι λυκείου .......έμειναν ,......λόγω ορίου ηλικίας. το οποίο ανάρτησε το μέλος: fireman , θεωρώ ότι προσέβαλα το συνάδελφο ΙΚΑΡΙΑ, επειδή το χαρακτηρισμό καρικατούρα το θεωρώ και άδικο και ανήθικο επειδή ατυχώς από μια φραστική αστοχία
διαφαίνεται υπαινιγμός για αμφισβήτηση της σοβαρότητας της προσωπικοτητας του : δηλώνω δημοσιά συγνώμη και θέλω να θεωρείται ως μη γενόμενο το τελευταίο κείμενο στη συγκεκριμένη θεματική ενότητα. Πρόθεση μου ήταν να δώσω ένα τέλος στη δική μου συμμετοχή σε αυτή τη θεματική οπού κατά τη γνώμη μου η συνέχιση της συζήτησης γύρω από το ίδιο ζήτημα , θα καθιστούσε τη συζήτηση ασύμβατη και θα τη μετέτρεπε σε οπερέτα. δεν αμφισβητώ ούτε τη σοβαρότητα του συναδέλφου ούτε τη πνευματική του συγκρότηση σε κάθε περίπτωση δηλώνω τη εκτίμηση και το σεβασμό προς αυτόν. είναι στοιχειώδης υποχρέωση ενός ανθρώπου να παραδέχεται τα λάθη του. πολλές φόρες μπροστά στα στρατηγικά αδιέξοδα που έχουν δημιουργηθεί γύρω από το εργασιακό μας μέλλον δημιουργούνται εντάσεις που ξεπερνούν τις κόκκινες γραμμές . Με τη στοιχειώδη αμφιβολία που έχω ακόμη και για τις βεβαιότητες μου θα συμμετάσχω σε οποιαδήποτε υγιή συνεργασία για να αρθούν αντινομίες και αδιέξοδα. Ελπίζω να κάλυψα το φίλο και συνάδελφο για τη δε μου έχει καθίσει καλά ,για να πάω κλείσω κάνα βλέφαρο γιατί δε τη παλεύω με αυτή τη κολοιστορία που ανοίξαμε παράκληση αν μπορεί κάποιος να αποσύρει τη συγκεκριμένη ανάρτηση από τη συγκεκριμένη θεματική.

gramsi

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2017
Τόπος : iayrio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης