Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Empty Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Δημοσίευση  ikaria Τετ 24 Απρ 2013, 00:00

ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΔΙΑΡΚΟΥΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ Σ/Ν "ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ"
2η ανάγνωση - 28/2/2011



Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ 76281281

Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ 24pdf

Οι δύο απαντήσεις του υφυπ. Όθωνα στη Βουλή, η 1η στην επιτροπή συζήτησης του σ/ν (28/2/2011) και η 2η κατά τη συζήτηση επίκαιρης ερώτησης του Κ.Κ.Ε (24/2/2012) στις επισημάνσεις του βουλευτή του Κ.Κ.Ε Αντώνη Σκυλλάκου.

Συνάδελφοι επιλαχόντες, ψάξτε να τον βρείτε.
Κι αν τον βρείτε, γράφτε μου...


Να γιατί δεν θα υπάρξει "απορρόφηση" από τον πίνακα επιλαχόντων.


Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Pdf3f
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Empty Απ: Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Δημοσίευση  aetos15 Πεμ 25 Απρ 2013, 15:53

Fireman πραγματικα εκπλησομαι πραγματικα,,εισαι αυτος που αρκετες φορες εχεις ανακινησει θεματα απο το πουθενα και ειδικα στο θεμα των Ι οι αναρτησεις σου προσωπικη μου αποψη παντα θεωρω οτι δημιουργουν προβληματα.
Κατα καιρους εχεις αναφερει για 6 μηνα δασαρχεια-διπλωματα τελευταιας στιγμης-ΥΕ-θεμα Ι-υψη- μεγαλους σε ηλικια-τροικες-νεφελιμ-εξωγηινους ειλικρινα απορω με την ορεξη σου.......... Παντως σε χαιρομαι που ασχολεισε με τα κοινα και μπραβο σου.
Ως προς την απαντηση του fatamorgana θα διαφωνησω με το υφος της αναρτησης του,αλλα θα συμφωνησω απολυτα με την ουσια του κειμενου.
Fireman μου χρωστας μια απαντηση απο μια παλια μου αναρτηση περιμενω δεν το εχω ξεχασει.
Για να σου απαντησω γιατι σου εχω πολλα.............εννοω επιχειρηματα

aetos15

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/01/2013
Τόπος : leukada

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Empty Απ: Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Δημοσίευση  aetos15 Πεμ 25 Απρ 2013, 17:51

Απαντησε μου, μας εχεις συνηθισει να εισαι πολυγραφοτατος.
Να δεις ποσα σου εχω μαζεμενα................εννοω επιχειρηματα!!!!!

aetos15

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/01/2013
Τόπος : leukada

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ Empty Απ: Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Δημοσίευση  ikaria Σαβ 27 Απρ 2013, 07:55

Μέλος fatamorgana, επειδή θεωρώ αδύνατο να υπάρχει άνθρωπος που ενώ έχει διαβάσει, να μην έχει καταλάβει που υπάρχει το πρόβλημα, σε καλώ να διαβάσεις την ανάρτηση "ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ" εδώ.
* Σε αυτή την ανάρτηση θα καταλάβεις, ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα με τους "επιλαχόντες" και την "απορρόφηση" τους.
Αφού τα διαβάσεις, άκουσε και διάβασε τα όσα αναφέρονται στην ανάρτηση "Ο ΑNΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ" εδώ.
* Σε αυτή την ανάρτηση θα καταλάβεις τη που σχέση έχει ο υφυπουργός Όθωνας με το πρόβλημα των "επιλαχόντων" και την "απορρόφηση" τους.

Αφού λοιπόν, τα διαβάσεις με προσοχή όλα αυτά, τότε θα καταλάβεις πως δεν αναφέρομαι στους "ευεργετηθέντες" (αυτούς που έγιναν Π.Π.Υ), αλλά σε αυτούς που ποτέ τους δεν θα "ευεργετηθούν" (επιλαχόντες) και που είχαν παραπλανηθεί από τον "ευεργέτη" πως είχε προνοήσει ότι θα έρθει και η σειρά τους να "ευεργετηθούν".

Για τα υπόλοιπα, δεν αξίζει να αναφερθώ.
Το τι γράφει αλλά και το πως το γράφει o καθένας μας, είναι αυτά που μας χαρακτηρίζουν.
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης