Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


Χωρις σχολια!!!

Πήγαινε κάτω

Χωρις σχολια!!! Empty Απ: Χωρις σχολια!!!

Δημοσίευση  ikaria Σαβ 19 Νοε 2011, 15:25

Συνάδελφε nikosss, αυτό που βλέπω είναι πως πρέπει να προσλάβω γραμματέα!!!
Η ανάρτηση θα γίνει, μην ανησυχείς.
Περίμενα να βγούν οι πίνακες (βγαίνουν οσονούπω) για να "δέσω το γλυκό" από όλες τις πλευρές.
Υπομονή λοιπόν.

Υ.Γ
Αναμένεται κάθετη αύξηση των πωλήσεων αντικαταθλιπτικών (Anafranil, Remeron, Effexor, Triptizol και άλλων).
Προσοχή στον Αυτοκτονικό ιδεασμό: Η στενή επιτήρηση τών σοβαρά ασθενών κατά τις πρώτες εβδομάδες έναρξης της θεραπείας, γιά την αποφυγή τυχόν απόπειρας αυτοκτονίας.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα αντικαταθλιπτικά πατήστε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].

XLI
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χωρις σχολια!!! Empty Απ: Χωρις σχολια!!!

Δημοσίευση  ikaria Δευ 21 Νοε 2011, 12:22

Είναι προφανέστατο, "ηλίου φαεινότερο" πως δεν αντιλήφθηκες το πνεύμα της ανάρτησης μου.
Θα μπορούσες να μου απευθύνεις ερώτημα για εξηγήσεις.
Όχι μόνο το έκανες, αλλά με σιγουριά γράφεις
dim82gr έγραψε:Επειδη μπηκαν μερικοι στο δημοσιο και ειναι "καλυτεροι"απο καποιους αλλους, αρχιζουν το δουλεμα..
Αναρωτιέμαι συνάδελφε dim82gr, η επί 2 χρόνια ύπαρξη του φόρουμ και η αρθρογραφία μου αυτό δείχνουν;
Οι θέσεις που αναπτύσσω για την εργασιακή αποκατάσταση του συνόλου των συμβασιούχων, οι προτάσεις που έγκαιρα και επώνυμα έκανα κατά καιρούς (όταν κάποιοι ήταν στην μακαριότητα τους), η διαρκής και από το 2006 παρουσία μου (και όχι μόνο), αναρωτιέμαι συνάδελφε αυτό δείχνουν;
Πως επειδή κάποιοι μπήκαν (και μέσα σε αυτούς τους κάποιους είμαι κι εγώ), αρχινάμε το δούλεμα;
Συνάδελφε, είμαι 50 χρόνων, οι αρχές και οι ιδέες μου ήταν, είναι και θα είναι οι ίδιες.
Κι αν αλλάξουν, θα αλλάξουν μόνο οι θέσεις μου, πάντα προς το καλύτερο και όχι προς το χειρότερο.
Η ανάρτηση μου είχε συγκεκριμένη στόχευση, προς πρόσωπα και νοοτροπίες.

Υ.Γ
Αν δεις την ανάρτηση μου τελείως αποκομμένη και χωρίς να γνωρίζεις τον συγγραφέα της, μπορεί και να συμφωνήσω πως είναι ειρωνική.
Όμως συνάδελφε, εσύ (τέκνο Βρούτε) τουλάχιστον σαν μέλος αυτού του φόρουμ γνωρίζεις και την ιστορία του συγγραφέα της ανάρτησης και τις θέσεις του.
Δεν θα ήταν (τουλάχιστον) οξύμωρο (ο επιεικέστερος χαρακτηρισμός) να είμαι είρων προς τους συναδέλφους που αποκλείονται;
Λες να ξεκούτιανα στα τελευταία μου;
Δεν λέω, το αλτσχάϊμερ είναι προ των πυλών, αλλά δεν εμφανίζει συμπεριφορές τύπου Δόκτωρ Τζέκιλ και του Κύριου Χάιντ.
Μακρυά από εμένα τέτοιες συμπεριφορές.
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης