Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


εγινε τετοια συζητηση εδω?

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

εγινε τετοια συζητηση εδω? Empty εγινε τετοια συζητηση εδω?

Δημοσίευση  dim74 Πεμ 24 Νοε 2011, 19:23

Tην παρακάτω δήλωση την έκανε κάποιος <<ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ>> στο φόρουμ εποχικός πυροσβέστης
στα πλαίσια μιας ελεύθερης συζήτησης,καμαρώστε πως θέλουν κάποιοι να λέγονται συνάδελφοι.


Και έτσι για να σας ταρακουνήσω όλους γιατί μάλλον πολλοί δεν έχουν καταλάβει τι συμβαίνει εδώ να σας δηλώσω το εξής.

Συμμετείχα στον διαγωνισμό, έχω περάσει με μεγάλη βαθμολογία και τα περισσότερα μου δικαιολογητικά είναι πλαστογραφημένα. Αποτέλεσμα αυτού, είναι ότι ενώ έχω αποφοιτήσει πολύ μετά από το 1982, δεν διαθέτω απολυτήριο γυμνασίου, ούτε φυσικά ξένες γλώσσες.
Δυστυχώς για εσας όμως, κατέθεσα πλαστό απολυτήριο λυκείου, πλαστό proficiency και πλαστό δίπλωμα οδήγησης 5ης κατηγορίας. Όπως καταλαβαίνεται πέρασα και με μεγάλη βαθμολογία. Το δικό μου παράδειγμα ακολούθησαν και πολλοί άλλοι γνωστοί μου. Όλα αυτά βέβαια τα κατέθεσα ως απλές φωτοτυπίες, βάζοντας μια υπεύθυνη δήλωση μέσα οτι είναι γνήσια αντίγραφα των πρωτότυπων.
Καταλάβατε κορόιδα; Σας έφαγα την θέση. Κ εγώ και όλοι οι υπόλοιποι. Κ τρεχάτε εσείς να αγωνιάτε αν θα περάσετε ή όχι, αν ελέγξουν ποινικά και Ι για να πέσουν οι βάσεις.
Τι θα κάνετε για αυτό; Πως θα με βρείτε και πως θα πιάσετε την πλαστογραφία μου;;; Εγώ του χρόνου θα δουλεύω 5ετής, μαζί με άλλους που έκαναν το ίδιο πράγμα και θα σας δουλεύουμε και εσείς κορόιδα θα είσαστε στην απέξω και θα ψάχνετε ακόμα τι έφταιξε και τι δεν κάνατε σωστά. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΟΡΟΪΔΑ;;;

Αναδημοσίευση από το φόρουμ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Υ.Γ.Στην θέση μου βρίσκονται πολλοί συνάδελφοι που περίμεναν άλλα και στον πίνακα είδαν άτομα με πλαστά δικαιολογητικά να βρίσκονται μέσα σε αυτόν με υψηλή βαθμολογία ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ δεν θα περάσει.
Είδη γνωρίζω από ανεξάρτητες πήγες ότι άρχισε εξονυχιστικός έλεγχος όλων έναν προς έναν και έτσι θα παει κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.
Έπεται συνέχεια.

πηγη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

dim74

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

εγινε τετοια συζητηση εδω? Empty Απ: εγινε τετοια συζητηση εδω?

Δημοσίευση  ikaria Παρ 25 Νοε 2011, 00:32

Ο διαχειριστής του μπλογκ ΔΑΣΟΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ με την επιλεκτική αναδημοσίευση μέρους της ανάρτησης και όχι του συνόλου, δίνει την εντύπωση στους αναγνώστες του πως η ανάρτηση σου αναφέρεται σε πραγματικό γεγονός και όχι σε "καλό σενάριο" όπως ρητά αναφέρεις.
Αθώο λάθος η παράλειψη μέρους της ανάρτησης ή Γκεμπελίστικη μέθοδος;
Σημασία έχει πως αποτέλεσμα της παράλειψης ολόκληρης της πρότασης είναι η πλήρης αλλοίωση του νοήματος που ήθελες να δώσεις.
Ίσως θα έπρεπε να ζητήσεις την αποκατάσταση, από τον διαχειριστή καθώς θίγει κατά κύριο λόγο εσένα.

Υ.Γ
Το κείμενο απόσυρσης της πρότασης μου από τη δημόσια διαβούλευση για το σ/ν των πυρ/των 5ετούς υποχρέωσης (διαβάστε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]) χρησιμοποιήθηκε από κάποιο προβοκάτορα σε διάφορα μπλογκς, για να χτυπήσει τον Παπαντώνη.
Διαβάστε:
στο tromaktiko [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
στο Roufianos [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
στο Κοzaro [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
στο inews [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Για το συγκεκριμένο θέμα είχα κάνει ανάρτηση με τίτλο "Η ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥ" ([Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.])
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης