Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ  Empty ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευση  ilias1970 Τετ 04 Απρ 2012, 09:01

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, Ο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ. ΤΟ ΑΠΟΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ ΤΗΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΙΑ ΡΙΖΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΟΠΩΣ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΑΝ ΣΥΝ(ΑΔΕΛΦΟΙ) ΜΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΔΑΣΟΣ . (εγω ειμαι επιλαχων τι θελω με τους απορριπτεους; εγω εχω ραντεβου αυριο με τον............ και θα τους γαμησει ολους, εγω θελω να φυγουν ολοι απο μεσα να μπω εγω, εγω θελω να διωξουν τα γιωτα για να ερθει η σειρα μου, εγω δεν θελω τιποτα θα γινω ναυτικος και αλλα πολλα ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΑ) ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ. ΣΥΝ(ΑΔΕΛΦΕ) ΙΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣ (ΟΛΟΥΣ) ΤΟΥΣ ΠΕΝΤΑΕΤΕΙΣ ΣΥΝ(ΑΔΕΛΦΟΥΣ), ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ, ΗΘΙΚΗ ΚΑΙ ΥΛΙΚΗ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑ... ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ (μακαρι να ειμασταν ολοι ετσι)

ilias1970

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : aekara1924

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ  Empty Απ: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Δημοσίευση  pezoporos Τετ 04 Απρ 2012, 22:20

Να εκφράσω την εκτίμησή μου στον Ηλία, τον Γιώργο και τους άλλους συναδέλφους που βρήκαν το κουράγιο να δούνε το προσωπικό τους θέμα στην συλλογική του διάσταση. Δυστυχώς και εγώ προσωπικά ασχολήθηκα περισσότερο από κάθε συνάδερφο εκτός ρύθμισης που με έπαιρνε στο τηλέφωνο το μεσημέρι της Δευτέρας για να μάθει … «τί έγινε στην Αθήνα». Διαδήλωση, συγκέντρωση, κινητοποίηση με ανάθεση δεν γίνεται, ούτε εκφράζεται με ανάθεση ο θυμός, η οργή, η ταπείνωση, η μαχητικότητα, κάποια στιγμή θα υποστούμε τις συνέπειες της στάσης μας.

Προσπαθούνε να μας κοντύνουν για να μην βλέπουμε ψηλά, τουλάχιστον ας προσπαθήσουμε να μην τους κάνουμε την χάρη.

pezoporos

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 02/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης