Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ;

Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ; Empty ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ;

Δημοσίευση  ikaria Σαβ 12 Μαρ 2016, 10:11

Στις 17/2, ο βουλευτής Ν.Δ Τζαβάρας, με ενέργειες του Σωματείου Ηπείρου & Ιονίων Νήσων (όπως μας ενημέρωσε το Σωματείο Μεγάρων εδώ) κατέθεσε ερώτηση σχετικά με την "Αντικατάσταση αιρετού μέλους Υπηρεσιακού Συμβουλίου Μεταθέσεων Πυροσβεστών Πενταετούς Υποχρέωσης".

Διαβάστε την ερώτηση

ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ; 15wzermΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ; S6soduΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ; 30vm99j

Ψάχνοντας να βρω την απάντηση, στην πολύ καλή ερώτηση του βουλευτή, δείτε τι προέκυψε...

ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΕΡΩΤΗΣΗ; 29nyz9s

Μάλιστα!!!

Όπως διαπιστώνετε, η ερώτηση αποσύρθηκε μετά από αίτημα του βουλευτή.

Αναρωτιέμαι, τι προέκυψε και ο βουλευτής απέσυρε την ερώτηση του;

Υ.Γ
Διάβασα τα περί ταμείου αλληλοβοήθειας και τις διαμαρτυρίες του Σωματείου Μακεδονίας, Θράκης και Β. Αιγαίου εδώ
Μια χαρά τα λέτε, αγαπητοί συνάδελφοι!
Αλλά, αν δεν με απατά η μνήμη μου (ου γαρ έρχεται μόνο), οι τροποποιήσεις στο καταστατικό, δηλαδή για να δικαιούται ο οποιοσδήποτε συνάδελφος τη βοήθεια του ταμείου θα πρέπει α)να είναι μέλος Σωματείου και β) το Σωματείο θα πρέπει να είναι μέλος της Ομοσπονδίας, έγιναν και με τη δική σας παρουσία και στο Δ.Σ αλλά και στο συνέδριο.
Αν δεν με απατά η μνήμη μου (συγχωράτε με, αλλά είμαι μεσήλικας) οι τροποποιήσεις αυτές έγιναν επί προεδρίας του αγαπητού συναδέλφου Παπαντώνη, ο οποίος μάλιστα φιλοξενεί την επιστολή διαμαρτυρίας του Σωματείου σας στην ιστοσελίδα του Σωματείου που είναι πρόεδρος εδώ
Σουρεαλιστικές καταστάσεις...

Καλές λοιπόν οι διαμαρτυρίες (ταμείο αλληλοβοήθειας, αποβολή από το συνέδριο κλπ) αλλά κάποιοι δεν ξεχνάμε ποιοι ήταν οι πρωτεργάτες και οι εμπνευστές.
Πολύ απλά, τώρα "λούζεστε" αυτά που κάνατε...
Τα επίχειρα των δικών σας ενεργειών.
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης