Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΚΩ ΕΝΑΡΕΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

Πήγαινε κάτω

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΚΩ ΕΝΑΡΕΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Empty ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΚΩ ΕΝΑΡΕΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

Δημοσίευση  gramsi Τρι 17 Απρ 2018, 04:12

Ειμαι υποχρεωμένος να δώσω διευκρινίσεις για τη ανάρτηση που έκανα ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΙΔΕΑΛΙΣΜΟΣ ΣΤΡΕΨΟΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΑΛΜΑΤΑ : Δέν αμφισβητώ ούτε το ηθος ούτε την ειληκρινή αγωνία του φίλου και συναδέλφου που του άσκησα κριτική πρόκειται για κριτικές παρατηρήσεις στο ΥΦΟΛΟΓΙΚΌ επίπεδο καί στο τρόπο παραθεσης τών επιχειρημάτων του. -Για να μη αδικώ και το ΚΚΕ αφού καταθέσω την ευγνωμοσύνη μου για την ειληκρινή συμπαράσταση στο κλαδο μας και οσο αφορα εμένα προσωπικά την ειλικρινή ευγνωμοσύνη απεναντι στους εναρετους συναδέλφους τις ΕΑΚΠ πυ μου 'ανοιξαν τη πορτα της παραταξης μουν έδωσαν βήμα και βιόσα μια άλλη κοινωνικοτητα ενα άλλο πολιτιστικο περιβάλλον εξω απο τα τετρημένα τις ασύμαντης καθημερινότητας μου. οσο αφορά τη προτασή του είναι αλήθεια ότι στο πυρηνα της εγγυάτε την εξαρχής διασφάλιση όλων των εργαζομένων έχει αφαιρέσεις χρειάζεται περαίτερω επεξεργασίες αποτελεί ομως το ερέθισμα για ενα νεο συνδικαλιστικό αναστοχασμό και τη πλατφόρμα για μία αλλη αρχιτεκτονική στο συγκεκριμένο πεδιο που ανεφερα στη προηγουμενη αναρτησή μου. ακόμα και ομως και ετσι όπως διατυπώνετε μπορέι να αποτελέσει κεντρική στρατιγική στοχοπροσήλωση καί στρατηγικό αφήγημα για τήν οριστική λύση του εργασιακου μας αναγνωρίζω ότι δε ικανοποιεί τις υποκείμενικες επιθυμίες κάποιων ειναι ανθρώπινο να δημιουργεί πικρίες γία το γεγονός ότι ο στρεβλός νόμος μπορεί να αδικεί κάποιους σε σχέση με καποιους στο ουσιαστίκα αξιολογι΄κο κομματι. ειναι ανθρώπινο να οδηγεί και ανασφαλεια σε καθε συνάδελφο επειδή προυποθέτει στα οψιμα του εργασιακου του βίου αλλαγή εργασιακών συνηθειών αυτο δε ειναι αμελητέο αλλα σίγουρα σε απαλλάσει απο την ανασφάλεια. θα μπορούσα ναγράψω καί αλλα κουράστικα. συγνωμη για την μπαροκ αντιαισθητική των κειμενων μου για τα ορθογραφίκα λάθοι εκ παραδρομής αλλα οφείλονται σε στερηση ικανοτηων στην ηλεκτρονική γραφή και οχι σε έλλειμα παιδείας πιστεύω να μείνετε στην ουσία των γραφόμενων μου. στη προηγούμενη αναρτησή μου εκεί πουν λεω αποτελεσματικότητα είναιν αναποτελεσματικότητα των λούμπεν υπηρεσιακών παραγόντων ο δαιμων της ανικανοτητάς μου βλελετε. τα λεμε.

gramsi

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2017
Τόπος : iayrio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης