Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ Empty Απ: ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

Δημοσίευση  STICK Πεμ 22 Μαρ 2012, 19:00

K πως ειναι δυνατον να μαζευτουμε μια γροθια, 5ετοις, επιλαχωντες, κ αποτυχωντες....???? Δυστηχως νομιζω οτι οποιος το πιστευει αυτο, ειναι αθεραπευτα ρομαντικος....Πρην, στις πορειες, θελαμε ολοι το ιδιο πραγμα...την εργασιακη αποκατασταση...τωρα? θα φωναξει ο 5ετοις για μενα, κ εγω για τον αποριφθεντα ??? Ας ειμαστε ρεαλιστες, καποιοι χωθηκαν, γιατι αξιζαν, καποιοι γιατι καναν πουστιες με τα χαρτια,αλοι μειναμε στο περημενε, κ καποιοι απορριφθηκαν... Το θεμα ειναι καποιος απο το σωματειο αν κ αυτοι ειναι που μας φεραν σε αυτο το χαλι, να μισουμε το διπλανο μας, κ να μας πει τι θα κανουμε απο εδω κ περα..αλλα τι λεω, εδω δε ξερουμε ακριβως τους απορριφθεντες κ σε τι θεση ειμαστε πλεων οι επιλαχωντες!!! Αλλα τι να μας πουν κ αυτοι που φτιαξαν τη προκυρηξη για τους 45ρηδες κ 50ρηδες...Παιδια, τα πραγματα ειναι ζορικα..εδω δε ξερουμα εν κ ποσο θα εργαστουμε φετος..Προτεινω υπομονη.Αν καποιος επιλαχωντας η απορριφθεντας νομιζει οτι εχει τη δυναμη, το χρονο κ τη διαθεση να κανει κατι στη πραξη, εγω ειμαι συμφωνος κ θα τον βοηθησω με ολη μου τη δυναμη. Αν θελει ας μου στηλει προσωπικο μυνημα....Περημενω ...

STICK

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Τόπος : ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ Empty Απ: ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

Δημοσίευση  ilias1970 Παρ 23 Μαρ 2012, 12:03

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΩΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΕΛΑΒΕ ΤΕΛΟΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ. Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΘΟΛΟ ΤΟΠΙΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΕΛΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ. ΟΣΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ilias1970

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : aekara1924

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης