Συμβασιούχος Πυροσβέστης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


Καλως ηρθατε στο ελευθερο Forum των Συμβασιουχων πυροσβεστων

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλως ηρθατε στο ελευθερο Forum των Συμβασιουχων πυροσβεστων   Empty Απ: Καλως ηρθατε στο ελευθερο Forum των Συμβασιουχων πυροσβεστων

Δημοσίευση  Epoxikos Δευ 05 Δεκ 2011, 20:24

Σαν μελος του μεγαλου επιτελειου σε ενημερωνω οτι η ΠΟΣΠΥΔ ειναι συνδικαλιστικη οργανωση και δεν εχει οπαδους.
Οπαδους εχουν οι ομαδες και η θρησκειες.
Άμα για εσενα ο Παπαντωνης ειναι ο θεος σου μαλλον υπαρχει προβλημα που δεν μπορει να λυθει εδω μεσα.
Τα υπολοιπα δεν μπαινω στον κοπο να τα σχολιασω μια και μονος σου εδωσες σε πολλους να καταλαβουν πολλα.

Μπορω πιστευω να το κλειδωσω?

Epoxikos

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2011
Τόπος : ??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλως ηρθατε στο ελευθερο Forum των Συμβασιουχων πυροσβεστων   Empty Απ: Καλως ηρθατε στο ελευθερο Forum των Συμβασιουχων πυροσβεστων

Δημοσίευση  ikaria Τετ 07 Δεκ 2011, 10:26

dim82gr έγραψε:ο διαχειριστης του Foroum Ικαρια,αρχισε λασπολογια εις βαρος του προεδρειου του και δικου μας στην ΠΟΣΠΥΔ
Τα κείμενα της υποτιθέμενης λασπολογίας βρίσκονται εδώ, εδώ και εδώ.
Καλώ τον οποιοδήποτε καλοπροαίρετο συνάδελφο ή μέλος να μου υποδείξει σε ποιο σημείο λασπολογώ, είτε κατά του "προεδρείου μου" (τι θέλει να πει ο ποιητής?) είτε "του δικού μας στην ΠΟΣΠΥΔ" (κι εδώ το ίδιο ερώτημα, τι θέλει να πει ο ποιητής?).

dim82gr έγραψε:Αρκετα συγκρατημενος οσον αφορα την συμπεριφορα του,σε λεξεις οπως "παπαγαλακια"ειρωνικες φιλοσοφικες ερωτησεις...
Η λασπολογία που καταγγέλλεις, που πήγε;

dim82gr έγραψε:εκανα το δικο μου σχολιο,ομως επειδη δεν ηταν αρεστο στον ιδιο και μαλλον σε ολο το επιτελειο του μεγαλου forum,με αποκαλεσε trol και λοιπα,κλειδωθηκε και το topic...
1) Το ότι σε αποκάλεσα τρολ, το αιτιολόγησα επαρκώς βαζοντας το λινκ σχετικά με τους λόγους που σε αποκάλεσα έτσι.
2) Η ανάρτηση κλείδωσε και μάλιστα αναφέρθηκε ο λόγος του κλειδώματος; "Η συζήτηση αυτή κλειδώνει τώρα και ανάλογες συζητήσεις με κύριο στοιχείο αναφοράς τα Ιώτα και τα διπλώματα, που θα επαναλαμβάνουν τα ίδια και χιλιοειπωμένα, θα διαγράφονται."
Και σε καμία περίπτωση "επειδή δεν ηταν αρεστο στον ιδιο και μαλλον σε ολο το επιτελειο του μεγαλου forum".

dim82gr έγραψε:Που ειμαι με την ΠΟΣΠΥΔ?Να γραψετε τοτε στους ορους χρησης του forum,απαγορευοντε τα "παπαγαλακια"της Ποσπυδ
Αυτό το φόρουμ δεν ζήτησε και δεν θα ζητήσει πιστοποιητικά από κανένα. Όποιες σκέψεις γράφονται εδώ μέσα υπόκεινται σε κριτική από τον καθένα.
Οι πάντες είναι καλοδεχούμενοι στο φόρουμ, αρκεί να υπάρχει σεβασμός στους κανόνες του που είναι συγκεκριμένοι.

dim82gr έγραψε:Εσυ οταν θιγεις τον κοσμο,(28/10 ποσταρες Link απο ψυχοφαρμακα για τους αποκλειομενους και μερικα ακομα,που θα πρεπε να τα βρω,αλλα βαριεμαι πλεον)δεν.. δεν...
Ούτε καν πρόσεξες το πότε έγινε η ανάρτηση με τα ψυχοφάρμακα!!!
Έγινε στις 19/11 και όχι στις 28/10 που γράφεις...
Πατήστε εδώ για να τη διαβάσετε.
Τότε είχες αναφερθεί στο σχόλιο μου γράφοντας:
"Ικαρια δεν μπορω να μην το σχολιασω αυτο με τα αντικαταθλιπτικα και το link...
Ειναι ειρωνικο μεχρι... αηδιας..Επειδη μπηκαν μερικοι στο δημοσιο και ειναι "καλυτεροι"απο καποιους αλλους, αρχιζουν το δουλεμα..
"
Ξεχνάς πως σου απάντησα στις 21/11, με αυτή εδώ την ανάρτηση;
Κι έρχεσαι, μετά από 14 ολόκληρες ημέρες (!!!) να επαναφέρεις ένα θέμα που πλήρως εξηγηθεί από τη μεριά μου και δεν υπήρξε συνέχεια έκτοτε από εσένα.
(σ.σ Για να σε βοηθήσω, ανάλογη ανάρτηση με σχολιασμό σε αντικαταθλιπτικά είχα κάνει και στις 3/11, εδώ)


dim82gr έγραψε:Σας φανηκαν πολλοι οι 100 χρηστες...
Δεν είμαστε από αυτούς που πανηγυρίζουν ούτε για τις εκατοντάδες των μελών τους (βλέπε facebook) ούτε για τα εκατομμύρια ή τις χιλιάδες των επισκεπτών τους (βλέπε ιστοσελίδα Ομοσπονδίας και συντεχνιακά μπλογκς)


dim82gr έγραψε:και ενα kouradi
Σε ευχαριστώ που μας το επισημαίνεις, καθώς είχε διαφύγει της προσοχής μας. Ανάλογη συμπεριφορά είχε και άλλος (να είναι ο ίδιος?) και είχε διωχτεί από το φόρουμ (βλέπε εδώ στο Υ.Γ 1)

dim82gr έγραψε:Μεινετε με αυτους
Και με πιο πολλούς κάνουμε και με πιο λίγους!!!

dim82gr έγραψε:Σας φαινοντε πολλοι,Μαγκαιβερ,Πρεκα,και λοιποι?
Καθόλου.
Περιμένουμε τον Άγιο, τον αστυνόμο Σαϊνη, τον Μπομπ τον Σφουγγαράκη, τη Μάγια τη μέλισσα και μάλλον και τη Λάσυ.
Κρίμα που δεν θα είσαι στην παρέα μας, dim82gr.
Είμαι σίγουρος πως θα είχατε τόσα πολλά να πείτε.

dim82gr έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΙ ΘΙΓΕΤΑΙ,ΠΛΗΓΩΝΕΤΑΙ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΣΚΗΣΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΙ ΤΑ *****
Δεν θα ξεπέσω στο επίπεδο σου.
Όπως αποδεικνύεται, σε κάποιους δεν πέτυχε η φαρμακευτική αγωγή.
Μάλλον θα πρέπει να αλλάξουν φαρμακευτικό σχήμα.

Σημείωση:
Το παραπάνω κείμενο σε καμία περίπτωση δεν εκφράζει τους συνδιαχειριστές του φόρουμ.
Είναι απάντηση επί προσωπικού.
ikaria
ikaria
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2253
Reputation : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2009
Ηλικία : 62

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης